U komt in deze lijst te staan wanneer u het verschuldigde bedrag heeft overgemaakt

Klik hier voor het inschrijfbedrag en het rekeningnummer

Deze lijst is bijgewerkt op donderdag 23 maart 2017.
Er komt geen volgende aanvulling meer.

Inschrijvingen Long Distance Walk (110 km)

Nr. Voor­naam Achter­naam Woon­plaats  
001 Agnes Sijtsma Dronten 1
002 Anita Pepers Veghel 1
003 René Beukema Groningen 1
004 Jan Dinnissen Wijchen 1
005 Hans van Heeswijk Schijndel 1
006 Dirk Donders Geldrop 1
007 Hanny Klumpkens Sevenum 1
008 Michael Hekker Apeldoorn 1
009 Gerrit Arfman Kapel-Avezaath 1
010 Ernie Dorre Arnhem 1
011 Trudy Geldhof Roermond 1
012 Roel van de Wijst Uden 1
013 Annie van der Meer Oldeholtpade 1
014 Wilma Driessen Horst 1
015 Martin Hegeman Nieuw-Heeten 1
016 Renee Vroom Zaandam 1
017 Ilona Klinkendon Barendrecht 1
018 Frank Marchand Tilburg 1
019 Mitchell Perdon Wijk bij Duurstede 1
020 Arie Klootwijk Barendrecht 1
021 Arjan Lukken Hardinxveld-Giessendam 1
022 Carla Lukken Hardinxveld-Giessendam 1
023 Wiebe de Haan Buitenpost 1
024 Peter Duijst Amersfoort 1
025 Willy Griffioen-Lam Hollandsche Rading 1
026 Jajo Wit Tuitjenhorn 1
027 Erwin Arnold van den Bosch Zeist 1
028 Aaf Peters de Rijk Nijmegen 1
029 Ilonka van Bemmel- van der Bas Boskoop 1
030 Rob van Stuivenberg Breugel 1
031 Anton van Meerveld Nijkerk 1
032 Larissa Droogendijk Dordrecht 1
033 Connie Raijmakers Oss 1
034 Con Bollmann Venlo-Blerick 1
035 Jan Haverkorn Hyppolytushoef 1
036 Alain Palzer Dudelange (Lux) 1
037 Jos Borgijink Neede 1
038 Rikie Treels-Reijmes Zutphen 1
039 Paul de Beer Zaandam 1
040 Sara de Donder Bonheide (Bel) 1
041 Wilko van Nieuwenhuyzen Oud Gastel 1
042 Arjen van Heeringen De Bilt 1
043 Bert Timmermans Veghel 1
044 Hans van Pranger Handel 1
045 Adrie Zoon Diksland 1
046 Nico Gerpot Capelle aan de Ijssel 1
047 Miranda van der Tuin Capelle aan de IJssel 1
048 Jack Bertrums 's-Hertogenbosch 1
049 Ronald Cuijlits Veldhoven 1
050 Dirkje Oegema Franeker 1
051 Hugo van Hoorebeke Brasschaat (Bel) 1
052 Rik Weverbergh Diepenbeek (Bel) 1
053 Gertrude Achterberg Zwartsluis 1
054 Wim van Cappelle Arnhem 1
055 Thijs Timmermans Sittard 1
056 Hans van der Helm Sittard 1
057 Rudy De Roovere Schelle (Bel) 1
058 Marco Bloemerts Soest 1
059 Patrick Valenberghs Wuustwezel (Bel) 1
060 Ewa van de Haar Elshout 1
061 Martin Vos Papendrecht 1
062 Afgemeld      
063 Afgemeld      
064 Siemen Visscher Kampen 1
065 Marcel Dekker Uithoorn 1
066 Albertus van Ginkel Waarder 1
067 Leo Keuben Arnhem 1
068 Eibert Boer Wapenveld 1
069 Kris van Baelen Lier (Bel) 1
070 Arie Kandelaars Deurne 1
071 Christiene Reijmes-Boertje Ochten 1
072 Adrie Ros Bergen op Zoom 1
073 Wiel de Bruin Coevorden 1
074 Jos Beers Zwaagdijk 1
075 Cristian Fernandez Delft 1
076 Nel Eisberg Ermelo 1
077 Monique Loppersum Winschoten 1
078 Jenny Bergs Wouw 1
079 Harry Koers Raalte 1
080 Annic Deman Menen (Bel) 1
081 Luc Dekeirsschieter Wiilebroek (Bel) 1
082 Arian van der Burg Beesd 1
083 Edwin Romein Wognum 1
084 Afgemeld      
085 Afgemeld      
086 Paul Weijenberg Kerkrade 1
087 Jeroen van den Bos Doesburg 1
088 Ary Barendregt Rhoon 1
089 Paul Jansen Rosmalen 1
090 Hans van Uitert Groningen 1
091 Aart van Dijk Vlaardingen 1
092 Vincent Yeung Nijmegen 1
093 Jef Verrydt Bornem (Be) 1

Inschrijvingen Kennedymars (80 km)

Nr. Voor­naam Achter­naam Woon­plaats  
001 Yolanda Schaap Ulft 1
002 Gre Kingma Dinxperlo 1
003 Martje Boer Schiedam 1
004 Henk-Jan van der Klis Balkbrug 3
005 Maartje Hilarius Hengelo 1
006 Erik Wielens Haaksbergen 1
007 Barbera van Beek Twello 1
008 Ruud Speyer 's Hertogenbosch 1
009 Mario van Wessel Rees 1
010 Cees Verbaan Bodegraven 4
011 Arjan Bogerd Leerdam 1
012 Kees Koelewijn Huizen 5
013 Gerrit Nikkels Eerbeek 2
014 Carl van der Meer Eefde 1
015 Erwin Wiesenfeld Doetinchem 4
016 Jan Swalve Veendam 2
017 Marian Rutjes 's-Heerenberg 1
018 Johan van Hees Ven Zelderheide 1
019 Lucy de Keiser-Clement Leiderdorp 1
020 Afgemeld      
021 Bert Swalve Hoogezand 2
022 Jenny Schemmekes Kampen 4
023 Zeeger van den Berg Alkmaar 3
024 Bert van Beek Doetinchem 1
025 Afgemeld      
026 Michael Smit Deventer 3
027 Wim Bandsma Hilversum 5
028 Marita Keurentjes Voorschoten 1
029 Ruud van der Velden Eindhoven 1
030 Henny Mestemaker Valthe 1
031 Janny van Assen Bergum 5
032 Henriette Akkerman Valthe 2
033 Antje Kamer Zwolle 1
034 Oskar Kamer Zwolle 1
035 Anneke Braaksma Lucaswolde 5
036 Rob van der Velde Emmen 1
037 Will Ubben Sweikhuizen 5
038 Marc Spierings Tilburg 5
039 Marian Meeuwissen Elst (gld) 4
040 Toos Janssen-Veggelers Homoet 5
041 Jolien Dijkhof Kampen 3
042 Harry Sellis Kampen 3
043 Gert van Espelo Veenendaal 1
044 Geert Westerink Apeldoorn 1
045 Naar de 110 km      
046 Marijke Nijland Amersfoort 3
047 Niek Sloot Vriezeveen 1
048 Erik Froeling Geffen 1
049 Jan Brand Etten-Leur 3
050 Michael Kors Zutphen 3
051 Erik Meulenbeek Deventer 1
052 Jessica Verhoef Velp 5
053 Jelle Schutte Twello 1
054 Huub Raijmakers Oss 3
055 Eugenie Sijahailatua Leerdam 1
056 Afgemeld      
057 Jos van den Hoven Eersel 1
058 Titia Talsma Twijzel 2
059 Kees Bleeker Tuitjehorn 1
060 Rene Elfrink Zevenaar 2
061 Serge Weber Vichten (Lux) 3
062 Afgemeld      
063 Ivo Diks Wenum Wiesel 1
064 Ephrem Jacobs Amersfoort 4
065 Afgemeld      
066 Riet Spijkerbosch Voorst 4
067 Wil Zeebregts Tilburg 2
068 Jan van Kempen Hoofddorp 1
069 Gerard van de Lavoir Lith 1
070 Erik Dikken Nijmegen 1
071 Andries Ensing Oudega Small 5
072 Lisette van Blokland Alphen aan de Rijn 1
073 Peter Poorts Oss 4
074 Wouter Hasselaar Geldermalsen 5
075 Robert Croese Dronten 5
076 Gerrit van der Veen Raalte 4
077 René van Blokland Culemborg 5
078 Willem Ruiter Voorthuizen 5
079 Adriaan van Dool Giessenburg 4
080 Bert Bouwmeester Vaassen 5
081 Geert Peeters Retie (Bel) 1
082 Afgemeld      
083 Jan Steven Bakker Zeist 5
084 Marleen van de Wetering Lelystad 5
085 Maria Verheij-Notten Groenlo 5
086 Alex Wijsman Diemen 3
087 Chris Lauwen Roosendaal 3
088 Henk de Jonge Enschede 4
089 Afgemeld      
090 Paul Hollestelle Delft 4
091 Jelte van der Zee Vleuten 3
092 Hans Manders Zoetermeer 5
093 Frits Majoor Duiven 5
094 Jurgen Biallas Iserlohn (Dui) 2
095 Gerdien Vonder Apeldoorn 4
096 Jente Weiland Beverwijk 1
097 Kokkie Vermaas Amsterdam 4
098 Harrie van Wees Utrecht 5
099 Diny Meurs Ede 3
100 Corrie Hoogweg Pijnacker 1
101 Tom Lust Edam 4
102 Henk van Bentum Beuningen 3
103 Denny Ter Heegde Enschede 1
104 Frans van Cappellen Putten 2
105 Piet Vellekoop Maarssen 4
106 Rageni Goeptar Hilversum 4
107 Gertjan Vivie Amersfoort 5
108 Ron van Winden Zoetermeer 5
109 Afgemeld      
110 Hans Wachtmeester Hengelo 1
111 Michel Verschuren Waalwijk 1
112 Piet van der Kroft Reeuwijk Dorp 5
113 Mike van den Berg Noordwijkerhout 2
114 John Sijahailatua Maurik 2
115 Aad van Leeuwen Twello 1
116 Marjolein Wouters Zutphen 1
117 Gerard Philipsen Didam 1
118 Jan van Brakel Heteren 1
119 Ans Geerlings Driehuis 1
120 Jan van der Horst Elspeet 5
121 Afgemeld      
122 Gerda Jolink Brummen 1
123 Koos van Dorp Meppel 1
124 Ted Koning Tholen 1
125 Wim Bruggeman Zaandam 1
126 Afgmeld      
127 Herman Boskamp Zoetermeer 1
128 Robert van Unnik Zoetermeer 2
129 Annelies Mooij Arnhem 1
130 Sjaak van Gestel Veldhoven 2
131 Johan van Eijk Maarssen 1
132 Annie Rutjes s-Heerenberg 1
133 Antoine Hunting Braant 5
134 David Gerrits Ede 1
135 Ineke Wolters Elst 3
136 Pieter Dolron Wadenoijen 5
137 Gerard Ubbing Winterswijk 2
138 Cora Spruit Krimpen a/d Ijssel 2
139 Arend Knippels Norg 4
140 Ronald Tolenaar Den Haag 2
141 Joost van Tilburg Pijnacker 3
142 Afgemeld      
143 Esther Bleijerveld Langbroek 2
144 John-Paul van der Luit Hillegom 1
145 David Vos Lopik 1
146 Hein Sanders Voorburg 4
147 Rudi Engeltjes Hall 1
148 Ruud Huiskamp Ulft 2
149 Ludo Hageman Didam 3
150 Ans Schabbink-Demmer Hengelo 3
151 Wilfred Kats Groningen 3
152 Mary Draisma-Wilmot Zoetermeer 2
153 Cor Mets Den Haag 2
154 Sandra van de Wyngaert Herenhout (Bel) 1
155 M. Blonk-Wielhouwer Biddinghuizen 2
156 Jan Triloki Almere 2
157 Evert Hakvoort Lelystad 2
158 Adri van Senten Vleuten 1
159 Bert Müller Utrecht 1
160 Joasab Risamasu Tilburg 2
161 Afgemeld      
162 Jimmy Millard Veenendaal 1
163 Sandra de Graaff Rotterdam 4
164 Peter Haas Munstergeleen 1
165 Afgemeld      
166 Hillie Bouwhuis Lemelerveld 3
167 Sytse Herder Emmeloord 2
168 Jan Eelkema Emmeloord 1
169 Dick Korenblek Lochem 5
170 Geert van Dijk Didam 4
171 Jan Terpstra Rutten 5
172 Rik van de Wetering Apeldoorn 1
173 Ferry Rinsampessy Capelle aan de Ijssel 2
174 Epi Hilverts Blijham 1
175 Jac Janssen Panningen 5
176 Jan Bouwmeester Apeldoorn 1
177 Rini Welten Asten 3
178 Pieter Boots Grashoek 4
179 Martin Averesch Barneveld 2
180 Douwe Hoeksma Eastermar 1
181 Arthur Lammers Cuijk 1
182 Bertus Meurs Ede 4
183 Diana Ledderhof Den Haag 1
184 Evert de Graaff Emmeloord 3
185 Elly Smit-Cluister Zoetermeer 3
186 Toos van Winden Berkel en Rodenrijs 5
187 Giny Andringa Almere 5
188 Ronald Marselis Zoetermeer 1
189 Jean-Paul Dijkshoorn Zwolle 1
190 Nanja Willemsen Angeren 1
191 Koos Snaak Surhuisterveen 3
192 Harrie Bril Schuinesloot 4
193 Erik Grootenhuis Hoogersmilde 1
194 Marry Heuvelman Ouderkerk a/d Ijssel 4
195 Ap van Gelderen Geldermalsen 3
196 Karen Swagers Almere 1
197 Daniel Stik Almere 1
198 Alice Kapteijn Nunspeet 5
199 Hans Jansen Lichtenvoorde 1
200 Jan Lijkendijk Velp 5
201 Ab Reuling Didam 1
202 Afgemeld      
203 Angela Beijer Capelle a/d Ijssel 1
204 Christian Haniss Kamp-Lintfort (De) 4
205 Tjitske Talsma Stavoren 2
206 Naar 110 km      
207 Jacob Wals Alphen a/d Rijn 5
208 Leonard Vermeulen St. Willebrord 1
209 Johan Rommers Rijsbergen 2
210 Petra Rommers Rijsbergen 2
211 Otto Vaessen Velp 1
212 Gerard Dekker Enkhuizen 1
213 Corrie Hemelop Est 1
214 Jan Swinkels Someren 1
215 Jacqueline Velthuijzen Epe 1
216 Dave Velthuijzen Epe 1
217 Arnold A Haven Hillegom 1
218 Gerard de Groot Apeldoorn 1
219 Bert van de Zalm Elst 1
220 Yvonne Stoutjesdijk Elst 1
221 Marleen Ramakers Geldrop 4
222 Jelis Rensen Ochten 1
223 Wouter Morren Lunteren 1
224 Dolf Groot Bleumink Eefde 1
225 Linda Logtenberg Heerde 2
226 Peter Veerman Volendam 1
227 Remy Levink Cuijk 2
228 Antoinette de Meijere Almere 1
229 Raoul Hermens Baarn 1
230 Remco Luhrman Klundert 1

Inschrijvingen 60 km nachttocht

Nr. Voor­naam Achter­naam Woon­plaats  
001 Anita van der Heijden Amersfoort 1
002 Frederik van Delft Doetinchem 3
003 Frans Valk Krimpen aan de Lek 4
004 Joke Valk Krimpen aan de Lek 4
005 Afgemeld      
006 Martie Westerink Klarenbeek 1
007 Mieke Westerink Delden 1
008 Karen Jansen Dieren 1
009 Alexander Albers Dieren 1
010 Tamara Trommelen Drunen 1
011 Johan Romme Emsworth (UK) 1
012 Fred Renkema Amsterdam 1
013 Jan Herrema Steenwijk 1
014 Fabian Springer Monnickendam 1
015 Hans Lamers Delft 2
016 Arie Kleijer Wekerom 1
017 Bart Kleijer Wekerom 1
018 Harrie Boven Amersfoort 1

Inschrijvingen 40 km nachttocht

Nr. Voor­naam Achter­naam Woon­plaats  
001 Michiel van Oosterhout Amsterdam 1
002 Paulina de Vries Sittard 1
003 Tonnie Faworek Sittard 1
004 Gerrit van Assen Bergum 1
005 Rubben Hekker Apeldoorn 4
006 Afgemeld      
007 Erik Goorman Veghel 1
008 Ab Rouwenhorst Apeldoorn 3
009 Willy Rouwenhorst-Hartgers Apeldoorn 3
010 Joyce Roskam Loenen 1
011 Sharony Huisman Eerbeek 2
012 Susanne Derksen Brummen 2
013 Hans Brouwers Culemborg 2
014 Hans van Baren Velp 2
015 Afgemeld      
016 Janske Habraken Wijchen 1
017 Nancy Jansen Nijmegen 1
018 Michiel Boot Voorburg 1
019 Alice Kapteijn Nunspeet 5
020 Theo Smit Heinkenszand 1
021 Noortje van Nispen Nijmegen 1
022 Frans Zoons Nijmegen 1
023 Albert Smit Barendrecht 2
024 Jan Romeijn ??? 1
025 Conny Elzenga Eerbeek 1
026 Joop Jebbink Eerbeek 1
027 Marian van Aken Etten 1
028 Vallerick Winters Etten 1

Totalen per afstand: 110 km = 93, (4 afgem.), 80 km = 230 (16 afgem.)
60 km = 18 (1 afgem.), 40 km = 28 (3 afgem.)
Totaal alle afstanden = 345 deelnemers.

 

Deze pagina is bijgewerkt op 13-04-2017 om 09:15 uur