U komt in deze lijst te staan wanneer u het verschuldigde bedrag heeft overgemaakt

Klik hier voor het inschrijfbedrag en het rekeningnummer

Deze lijst is bijgewerkt met betalingen tot 20 maart 2019.

Heeft u bezwaar tegen de vermelding van uw naam? Laat het ons dan even weten.

E-mail: klik hier voor een e-mail naar de 2e secretaris

 

Deelnemers Long Distance Walk (110 km)

Nr. Voor­naam Achter­naam Woon­plaats  
001 René Beukema Groningen 3
002 Luc Dekeirsschieter Willebroek (Bel) 2
003 Annic Deman Menen (Bel) 2
004 Anita Pepers Veghel 7
005 Johan van Hees Ven Zelderheide 3
006 Ron de Leeuw van Weenen Zuidland 2
007 Jan Dinnissen Wijchen 3
008 Jeroen Gerritse Hilversum 2
009 Martin Hegeman Nieuw-Heeten 3
010 Willy Griffioen-Lam Hollandsche Rading 2
011 Erwin Arnold van den Bosch Zeist 3
012 Hans Pranger Handel 2
013 Aaf Peters de Rijk Nijmegen 3
014 Michael Smit Deventer 3
015 Con Bollmann Venlo-Blerick 2
016 Maik Eijdems Heerlen 1
017 Naar 80 km      
018 Alain Palzer Dudelange (Lux) 3
019 Maria Verheij-Notten Groenlo 2
020 Dirk Donders Geldrop 2
021 Hanny Klumpkens Sevenum 3
022 Wilma Driessen Horst 3
023 André Hens Mol 2
024 Antje Nowotny Eindhoven 1
025 Arjan Bogerd Leerdam 2
026 Afgemeld      
027 Hans van der Helm Sittard 3
028 Afgemeld      
029 Michiel Tamerius Boxtel 1
030 Rudy De Roovere Schelle (Bel) 2
031 Ewa van de Haar Elshout 3
032 Jeanine Wolters Zuidland 2
033 Geralda Groeneveld Winschoten 1
034 Michael Hekker Apeldoorn 3
035 Kevin Van Nuffel Boechout (Bel) 1
036 Martje Boer Schiedam 1
037 Thijs Timmermans Sittard 5
038 Bekend bij organisatie     3
039 René Vos Arnhem 1
040 Michèl Janssen Roermond 1
041 Patrick Van de weyer Deurne Diest (Bel) 1
042 Rik Weverbergh Diepenbeek (Bel) 2
043 Ronald Put Loenen 2
044 Diana Ledderhof Den Haag 1
045 Agnes Sijtsma Dronten 2
046 Trudy v.d Meer Pijnacker 2
047 Peter de Looze Ijzendijke 1
048 Marco Timmermans Helmond 2
049 Bert Timmermans Veghel 3
050 Nel Eisberg Ermelo 2
051 Jacco Kasteel Arnhem 1
052 Jos Beers Zwaagdijk 3
053 Marcel Dekker Uithoorn 3
054 Cristian Fernandez Delft 2
055 Mitchell Perdon Reek 2
056 Siemen Visscher Kampen 2
057 Albertus van Ginkel Waarder 3
058 Arjan Lukken Hardinxveld-Giessendam 3
059 Carla Lukken Hardinxveld-Giessendam 2
060 Roelof Otten Hoogeveen 1
061 Gertrude Achterberg Zwartsluis 3
062 Arie Kandelaars Deurne 3
063 Sandra De Graaff Rotterdam 3
064 Martin Vos Papendrecht 3
065 Jenny Bergs Wouw 3
066 Leonard Vermeulen Sint Willebrord 1
067 Alain Palzer Dudelange(Lux) 3
068 Rosalie Meijer Kapelle 1
069 Jos Borgijink Neede 3
070 Rikie Treels-Reijmes Zutphen 3
071 Wiel de Bruin Coevorden 3
072 Nico Gerpot Leiderdorp 3
073 Ewin Romein Wognum 2
074 Monique Loppersum Winschoten 3
075 Adrie Ros Bergen Op Zoom 3
076 Ger Reneerkens Hoensbroek 1
077 Henny Teunis Vriezeveen 1
078 Peter Duijst Amersfoort 3
079 Merijn Coert Velp 1
080 Ton van den Heuvel Oisterwijk 1
081 Arjen van Heeringen De Bilt 3
082 Ary Barendregt Rhoon 3
083 Ina Lokhorst Driebergen-Rijsenburg 1
084 Rob van Stuivenberg Son en Breugel 1
085 Wilko Koster Assen 2
086 Jan Meijer Kapelle 1
087 Dirkje Oegema Franeker 3
088 Jean Heunen Maastricht 1

Deelnemers Kennedymars (80 km)

Nr. Voor­naam Achter­naam Woon­plaats  
001 Mike Bertrand Geleen 5
002 Ruud van der Velden Eindhoven 3
003 Dennis Verwoert Veenendaal 1
004 Ruud van Dijk Barneveld 2
005 Afgemeld      
006 Jessica Verhoef Velp 7
007 Theo Smit Heinkenszand 2
008 Marc Spierings Nijmegen 6
009 Will Ubben Sweikhuizen 7
010 Dick Bout Losser 1
011 Liesbeth Bout Losser 1
012 Edwin Frenken Sint Anthonis 2
013 René Suppers Tilburg 1
014 Cees Verbaan Bodegraven 6
015 Zeeger van den Berg Alkmaar 5
016 Rini van Son Beesd 2
017 Ian Brouwer Vroomshoop 5
018 Alex Wijsman Diemen 5
019 Jelte van der Zee Vleuten 5
020 Evert de Graaff Emmeloord 4
021 Ernst van Rossum Amsterdam 1
022 Koos van Dorp Meppel 2
023 Robin Coltof Leiden 1
024 Pieter Vellekoop Maarssen 6
025 Marloes Fraij Groningen 1
026 Astrid Fraij Deventer 1
027 Marieke Lugt Zwolle 1
028 Harrie Bril Schuinesloot 6
029 Hugo Ranft Brunssum 1
030 Barbara van Beek Apeldoorn 3
031 Afgmeld      
032 Eugenie Sijahailatua Leerdam 2
033 Dolf Grootbleumink Eefde 2
034 Jan van der Horst Elspeet 7
035 Henk de Jonge Enschede 6
036 Lenny Brocks Nijmegen 1
037 Afgemeld      
038 Roel van der Wijst Uden 6
039 Sjaak van Gestel Veldhoven 3
040 Hein Sanders Voorburg 5
041 Naar 110 km      
042 Adri Zethof Apeldoorn 1
043 Mireille Roelofs Wijchen 2
045 Jacqueline Van Drongelen Puttershoek 2
046 Piet van der Kroft Reeuwijk Dorp 7
047 Wilfred Kats Groningen 4
048 John-Paul Van der Luit Hillegom 3
049 Frank Marchand Tilburg 4
050 Adriaan van den Dool Rotterdam 6
051 Jan Ursem Hoorn 1
052 Rinda Scheltens Zwolle 1
053 Rob van der Zwet Hillegom 2
054 Leendert Slingerland Bodegraven 3
055 Afgemeld      
056 Erwin Wiesenfeld Doetinchem 6
057 Arnold Dolman Twello 1
058 Mari Smits Lelystad 4
059 Marjolein van den Broek-Wouters Zutphen 3
060 Jeroen Godefroidt Lede (Bel) 1
061 Wendy Willemsen Veldhoven 1
062 Chris Lauwen Roosendaal 5
063 Janny van Assen Bergum 6
064 Rob van Krieken Wehl 1
065 Afgemeld      
066 Jolien Dijkhof Kampen 5
067 Harry Sellis Kampen 4
068 Rene Loman Wilp-A 1
069 Afgemeld      
070 Ron van Winden Zoetermeer 7
071 René van Blokland Culemborg 6
072 Ineke Wolters Elst 5
073 Georges Lefever Mechelen (Bel) 2
074 Edwin Assië Brummen 1
075 Monique Navis-Elshof Zelhem 1
076 Jeannet Lenselink Zelhem 1
077 Evert Hakvoort Lelystad 4
078 Gerrit Arfman Kapel Avezaath 4
079 Bert Bouwmeester Vaassen 7
080 Bert De vries Ridderkerk 1
081 Marthijn Sliekers Heerhugowaard 1
082 P.T.A. Poorts Oss 5
083 Ephrem Jacobs Amersfoort 5
084 Frank Orthmann Maasbracht 2
085 Ron Kuipers Sassenheim 1
086 Marian Meeuwissen Elst 6
087 Andries Ensing Oudega Small. 7
088 Yvonne Stoutjesdijk Elst 3
089 Hans Koeman Krabbendijke 1
090 Frits Majoor Duiven 7
091 Marita Keurentjes Voorschoten 2
092 Toos Veggelers Homoet 7
093 Wim Bandsma Hilversum 6
094 Arian van der Burg Beesd 4
095 Anton van Meerveld Nijkerk 5
096 Marco Verheijen Horst 4
097 Geert Peeters Retie (Bel) 3
098 Jos Hek Zoetermeer 1
099 Jenny Schemmekes Kampen 4
100 Alma Schaafstal Amerongen 1
101 Afgemeld      
102 Afgemeld      
103 Diny Meurs Ede 5
104 Lips Roos Almelo 1
105 Jan Hofste Oldenzaal 3
106 John van Loenhout Nijmegen 2
107 Hilde Van Oosterwijck Westerhaar 2
108 Sjors Hegger Den Haag 1
109 Gea Voorrips Groot Ammers 1
110 Hans Lamers Delft 3
111 Willem Ruiter Voorthuizen 6
112 Rombout de Kievit Hoofddorp 1
113 Cor Uijtenhaak Vijfhuizen 3
114 Peter Haas Munstergeleen 5
115 Dick Korenblek lochem 7
116 Kokkie Vermaas Amsterdam 5
117 Harro de Olde Delft 1
118 Rageni Goeptar Sewnarain Hilversum 6
119 Bert Rosendal Wageningen 2
120 Ans Schabbink-Demmer Hengelo Gld 5
121 Sietse Herder Emmeloord 3
122 Frans Van der Made Zevenaar 1
123 Afgemeld      
124 Weber Serge Vichten (lux) 3
125 Mart Douven Ospel 4
126 Marina Selleslagh Mechelen (Bel) 1
127 Ronald Marselis Zoetermeer 2
128 Jenneke Kamphuis Heerde 1
129 Marleen van de Wetering Lelystad 6
130 Jelis Rensen Ochten 2
131 Jeroen Kocks Coevorden 1
132 Gijs Van Zuilen Soesterberg 1
133 Jac Janssen Panningen 7
134 Fleur van den Heuvel Boxtel 1
135 Gerda Jolink Brummen 2
136 Marjan van Schie Berkel en Rodenrijs 1
137 Betty Idzinga Joure 1
138 Jacoba Hiemstra-Bakker Jubbega 1
139 Steven Slotboom Lunteren 1
140 Leo Dijkhuizen Berkel en Rodenrijs 2
141 Robert van Unnik Zoetermeer 4
142 Simon Geessinck Zutphen 1
143 Dylan Kempink Arnhem 1
144 Rudi Engeltjes Hall 4
145 Steven Jaspers Mechelen (Bel) 1
146 Afgemeld      
147 Linda Logtenberg Vaassen 4
148 Jolanda van Kesteren Den Haag 1
149 Marijke Nijland Amersfoort 5
150 Erik Froeling Geffen 2
151 Hans Manders Zoetermeer 7
152 Anneke Braaksma Lucaswolde 7
153 Jan Voortman Hoogblokland 3
154 Myriam Mondot Niederkorn (Lux) 3
155 Gérard Agostino Niederkorn (Lux) 1
156 Judith van Dinther Den Bosch 1
157 Gerard Schuurmans Arnhem 4
158 Paul Kaijser Amersfoort 2
159 Marco Nooteboom Nijmegen 2
160 Tiny van Alphen Vorstenbosch Mariahout 2
161 Diana Heitkonig Doetinchem 1
162 Dick Faber 't Harde 2
163 Arie van Surksum Veenendaal 1
164 Theo Peeters Heerlen 1
165 Mariska van Surksum Venendaal 1
166 Marry Heuvelman-Goudriaan Ouderkerk aan den IJssel 6
167 Pascal Dimmendaal Rhenen 2
168 Denny Ter Heegde Enschede 3
169 Jan van Brakel Heteren 3
170 Janet Terhorst Woubrugge 1
171 Ko Jak Krommenie 1
172 Carla Aijal Assen 1
173 Martin Kelder Nijkerk (GLD) 1
174 Henk Jelierse Haarlem 3
175 Harrie van Wees Utrecht 6
176 Eduard Saelmans Heerlen 1
177 Koen Blank Tijnje 1
178 Afgemeld      
179 Giny Andringa Sint Nicolaasga 7
180 Greet Wagtendonk Voorschoten 2
181 Geert Dekker Wolvega 1
182 Angelique Heldens Blerick 1
183 Volker Dickmann Dinslaken (Dui) 4
184 Antoine Hunting Braamt 7
185 Stephan Hagenus Eerbeek 1
186 Epi Hilverts Blijham 3
187 Lars Menzel Bremen (Dui) 1
188 Johnny Sip Nijmegen 2
189 Richard de Laet Dronten 1
190 Margareta Michiels Bornem Bel) 1
191 Albert Kunst Obdam 1
192 Wim Vandamme Bornem (Bel) 1
193 Wim Bach Eibergen 1
194 Naar 110 km      
195 Miriam Bisschop Zoetermeer 1
196 Peter van Uden Oss 2
197 Naar 110 km      
198 Wennie van Beek Schoonhoven 1
199 Berdien Harlaar Wageningen 1
200 Sofia van de Kamp Wageningen 1
201 Walter Liebregts Eindhoven 4
202 Toos van Winden Berkel en Rodenrijs 7
203 Renee Vroom Zaandam 1
204 Martin Averesch Barneveld 4
205 Chris Driessen Hilversum 1
206 Jan Terpstra Rutten 5
207 Eric Zeppenfeld Duisburg (Dui) 2
208 Gerard van der Westen Delft 1
209 Jouke de Vries Nunspeet 6
210 Roel van Rijn Berghem 1
211 Greta van Buylaere Gerbrunn (Dui) 1
212 Chris Castanja Eerbeek 2
213 David Vos lopik 3
214 Lex Meeusen Oosterhout 1
215 Eduard van Herk Vaassen 3
216 Jajo Wit Tuitjenhorn 3
217 Tom Lust Edam 6
218 Marleen Ramakers Geldrop 5
219 Ferdinand van Keeken Apeldoorn 3

Deelnemers 60 km nachttocht

Nr. Voor­naam Achter­naam Woon­plaats  
001 Afgemeld      
002 Afgemeld      
003 Afgemeld      
004 Annie Zuidema Klarenbeek 2
005 Frans Valk Krimpen aan de Lek 5
006 Joke Valk Krimpen aan de Lek 5
007 Afgemeld      
008 Willie Giesen Angeren 5
009 Riet Spijkerbosch Voorst 1
010 Wyp de Vries Haarlem 1
011 Afgemeld      
012 Anita van Beek Ederveen 1
013 Bertus Meurs Ede 2
014 Jantine de Groen Houten 1
015 Harry Koers Raalte 3
016 Aart van Dijk Vlaardingen 1

Deelnemers 40 km nachttocht

Nr. Voor­naam Achter­naam Woon­plaats  
001 Frank Heijnen Nijkerk 1
002 Barbara Geersing Nijmegen 1
003 Wim Wammes Beesd 1
004 Irene van der Velden Buren (Gld) 1
005 Angelique Rijkers-Schipper Haarlem 2
006 Bram van Houwelingen Alblasserdam 4
007 Linda van Houwelingen Dordrecht 4
008 Danny Schildt Danny 1
009 Herman Maat Herman 2
010 Hans Maarschalkerweerd Hans 2
011 Willy Rouwenhorst Apeldoorn 6
012 Ab Rouwenhorst Apeldoorn 6
013 Helma Du Bois Reek 1
014 Ronald Cuijlits Veldhoven 1
015 Dorethea Bil Rozendaal 1
016 Jenet Donker Meppel 1
017 Fred Janssen Elst (Gld) 1
018 José Kuipers Huissen 1
019 Jet Demmink Dieren 1
020 Simone Bes Bleiswijk 1
021 Diny Kok Twello 1
022 Vincent van Dijk Barneveld 1
023 Jan Terhorst Woubrugge 1
024 Hans Van Baren Velp 4
025 Vanessa Lemmen Arnhem 1
026 Brittany Gunter Arnhem 1
027 Vincent Berg Arnhem 1
028 Maikel Schuijffel Arnhem 1
029 Renata Schuijffel-Peters Arnhem 1
030 Jarno Hijmans Groesbeek 1
031 Henk Schendstok Elst 1
032 Christian Roß Greven (Dui) 1
033 Anke Roß Greven (Dui) 1
034 Ben Bergs Wouw 1

Totaal per afstand: 110 km = 85, 80 km = 205, 60 km = 11, 40 km = 34.

Totaal alle afstanden = 335 deelnemers.

 

Deze pagina is bijgewerkt op 20-03-2019 om 08:52 uur